Sot nis ‘Euro 2020’/ Formacionet e mundshme të ndeshjes hapëse Turqi-Itali

Pritjes i erdhi fundi. Sot nis ‘Europiani 2020’ dhe ndeshja hapëse do të zhvillohet mes Turqisë dhe Italisë. Sytë janë në “Olimpico” të Romës, ora 21:00., gjithashtu skena e dy ndeshjeve të tjera të grupit, axurrët kundër Zvicrës dhe Uellsit. Trajnerët e ekipeve e kanë në mendje tashmë formacionin që do të luajnë: Italia: G Donnarumma; Florenzi, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Barella, Jorginho…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker