“Dita e paqes” apo tjetërsimi i lirisë!?

Shkruan: Florim ZEQA  Në 22 vjetorin e çlirimit Për shqiptarët e Kosovës, 12 Qershori  i vitit 1999 është dita më e gëzuar, më e lumtur dhe e paharruar. Marshimi i ushtrisë se NATO-s rrugëve të Prishtinës dhe mbarë Kosovës, shënoi gëzimin më të pa përshkruar më fjalë të qytetarëve, të cilin e përshkroi në mënyrën më […]

The post “Dita e paqes” apo tjetërsimi i lirisë!? appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker