Lojtari i Kombëtares së Kosovës shpërthen në lot kur flet për kohën e luftës

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha për herë të parë ka rrëfyer sakrificën e tij dhe të familjes. Ai me lot në sy ka treguar për punën dhe sakrificën që ka bërë familja e tij, për t’i ndihmuar familjarët në Kosovë si dhe për një jetë më të mirë për ta. “Edhe ne s’kena pas, jena rrit dmth… Babi ka heq shumë, edhe është idol i jemi edhe e du shumë… Jam rrit jasht, por edhe baba jem ka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker