Topalli zbulon fjalët emocionuese që u tha Challandesit para dhe pas ndeshjes me Gambinë

Kombëtarja e Kosovës mbrëmjen e së premtes e ka mposhtur Gambinë me rezultat minimal 1-0, në duelin miqësor të zhvilluar në qytetin Side të Turqisë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Golin e vetëm për “Dardanët” e realizoi sulmuesi i Ballkanit, Arbër Hoxha, në minutën e 80’ të takimit. Pas ndeshjes për Gazetën Rahoveci INFO ka folur Jetmir Topalli, i cili luajti 90 minuta në këtë përballje.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker