Erikseni – bashkëlojtarëve: Si jeni ju? Unë ndihem mirë, dua të dal jashtë për t’u stërvitur

Christian Eriksen ka shprehur shqetësimin për bashkëlojtarët e vet danezë dhe familjen e vet në fjalët e tij të para nga spitali, ka thënë trajneri i Kombëtares së Danimarkës, Kasper Hjulmand. Mesfushori i Interit Eriksen ra në fushë pa ndenja pas një arresti kardiak në ndeshjen hapëse të Danimarkës kundër Finlandes në Kampionatin Evropian 2020 të shtunën, raporton Gazeta Express.

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker