Federata e Danimarkës tregon më të rejat rreth Eriksenit

Federata e Futbollit e Danimarkës ka treguar sot për gjendjen e Christian Eriksenit, pas ngjarjes së djeshme ku danezi u shtri pa ndjenja në fushë, duke tronditur të gjithë. Federata e Danimarkës theksoi se gjendja e Eriksenit është stabile dhe po vazhdon të trajtohet në spital “Lajmet më të fundit: Këtë mëngjes kemi biseduar me Christian Eriksenin, i cili dërgoi mirënjohjet e tij te…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker