Ligji italian mund ta ndalojë Eriksenin të luajë për Interin

Christian Eriksen ka gjasa të mos luajë përsëri futboll dhe Italia mund ta ndalojë atë të garojë përsëri nëse ai ka pësuar një sulm kardiak, sipas një kardiologu të njohur. 29-vjeçari u rrëzua në fushë gjatë ndeshjes Danimarkë – Finlandë në Euro 2020 pasi dyshohet se pësoi sulm kardiak – me raporte që pretendojnë se zemra e mesfushorit u ndal për pesë minuta në fushë. Ylli i Danimarkës u kthye në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker