Ndeshje e ‘çmendur’ në Amsterdam, kjo kombëtare realizon edhe golin e tretë

Holanda dhe Ukraina po luajnë aktualisht në kuadër të Grupit C, në Kampionatin Evropian ‘EURO 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Johan Cruijff Arena’ në Amsterdam, kombëtarja e Holandës e ka rikthyer rezultatin 3-2 në minutën e 85’. Golin e tretë për holandezët e ka realizuar Denzel Dumfries./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker