Pse i duhet mandati i dytë në Ferizaj Agim Aliut të PDK-së

Kjo pritet të jetë edhe fushata për të cilën do të synojë që t’i bind qytetarët ferizajas për një mandat të dytë.

Agim Aliu: I mbajta premtimet, me duhet një mandat i dytë për t’i finalizuar

Aliu në një intervistë për Rahoveci INFO ka shprehur besim të plotë nga qytetarët e tij se së bashku do të qeverisin për katër vite.

“Unë kam thënë në kandidaturën e vitit 2017 se janë faza dy dhe faza tre. Këto faza vazhdojnë të njëjtin vizion transformues të qytetit me projekte konkrete ku do të vazhdojmë me zonën qendër”, ka thënë kryetari. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!