Romelu Lukaku shënon golin e tij të dytë ndaj Rusisë

Tashmë është shëuar edhe goli i tretë në ndeshjen Belgjikë – Rusi. Golin e ka shënuar lojtari Romelu Lukaku dhe ky është goli i tij i dytë në këtë ndeshje, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Rezultati aktual është 3 me 0 në favor të Belgjikës./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker