​Spanjë – Suedi, formacionet e mundshme

Kombëtarja e Spanjës ndeshjen e saj të parë në Euro 2020 do ta zhvillojë sonte kundër Suedisë. Takimi do të zhvillohet në qytetin e Sevillas, me fillim nga ora 21:00, përcjellë KosovaPress. Të dyja kombëtaret kanë nga dy mungesa për këtë ndeshje. Në radhët e Suedisë për shkak të lëndimeve mungojnë Kulusewski dhe Svanberg, ndërsa te Spanja nuk do të paraqiten Busquets dhe Llorente.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker