“Jam gati të rikthehem të stërvitem”/ Eriksen dëshiron të rifillojë të kthehet në fushë

Fjalët e tij vijnë nëpërmjet agjentit dhe mikut të tij Martin Schoots. Mjafton edhe kaq. Një tjetër sinjal se makthi është hedhur pas, që Christian Eriksen i është kthyer jetës pasi ishte pranë vdekjes. Eriksen do të kuptojë atë që ndodhi, të gjithë duan të dinë se cfarë provokoi atë rrëzim të frikshëm në fushë, në minutën e 43-të të ndeshjes mes Danimarkës së tij dhe Finlandës dhe arrestin…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker