Lionel Messi si ‘boss’ në mesnatë realizon eurogol nga gjuajtja e lirë

Argjentina dhe Kili po luajnë aktualisht duelin e parë në Grupin A, në kuadër të Copa America, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Olimpico Nilton Santos’, kombëtarja e Argjentinës ka kaluar në avantazh në minutën e 34’. Golin për argjentinasit e ka realizuar sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi. Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë shënoi një golë fantastik…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker