Nuk ndalet Holanda, i shënon edhe një gol të shpejt Ukrainës

Holanda dhe Ukraina po luajnë aktualisht në kuadër të Grupit C, në Kampionatin Evropian ‘EURO 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Johan Cruijff Arena’ në Amsterdam, kombëtarja e Holandës e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 59’. Golin e dytë për holandezët e ka realizuar Wout Weghorst./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker