Albin, megjithatë vendose që të vish shpesh në Bruksel

Shkruan: Ekrem KRASNIQI, Bruksel  Disa sugjerime për Albin Kurtin lidhur me negociatat me ministrin e Millosheviqit:  Kujdes nga karota e vizave që po e flasin nga fundi i Prillit ministri i jashtëm gjerman Heiko Maas dhe Josep Borrell. Binde elektoratin tënd dhe qytetarët e Kosovës se rreziku i kompromisit dhe asociacionit në thelb të tij është […]

The post Albin, megjithatë vendose që të vish shpesh në Bruksel appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker