Erikseni lajmërohet nga spitali: Jam mirë, faleminderit për mesazhet e ëmbla nga e gjithë bota

Christian Eriksen ka thënë se ndihet mirë ndihet mirë dhe se dëshiron të shprehë falënderim ndaj të gjithë atyre që i dërguan mesazheve mbështetëse, pas arrestit kardiak që e pësoi në fushë të shtunën në ndeshjen hapëse të Danimarkës kundër Finlandës në Kampionatin Evropian 2020. Erikseni pësoi arrest kardiak në fushë në përfundim të pjesës së parë mes Danimarkës dhe Finlandës në ndeshje hapëse të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker