Granit Xhaka bëhet bjond, filmon momentin kur befason bashkëshorten me pamjen e re

Futbollisti Granit Xhaka ka vendosur të guxojë me ‘look-un’ e tij dhe të lyejë flokët bjondë. Pas ndryshimit, ai telefonon me “face time” bashkëshorten, Leonitën, e cila kur e sheh habitet por duket se e pëlqeu pamjen e re të Granitit. Graniti dhe Leonita janë prindër të dy vajzave.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker