Kante u përfshi në një aksident me Mini Cooperin e tij të famshëm, por edhe pas kësaj bëri foto me një tifoz

Cesc Fabregas ka ndarë një histori qesharake se si N’Golo Kante ishte vonë për një stërvitje te Chelsea sepse ishte i përfshirë në një aksident me makinë, pastaj u ndal për të bërë fotografi me tifozët në rrugë pasi ishte shumë i sjellshëm për t’i thënë jo. Mesfushori i Francës është i famshëm me Mini Cooperin e tij, të cilin ai e ngiste për vite me radhë dhe imazhin modest, për të cilin ai…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker