Kryeziu: Pamfleti Politik i dalë nga zyra e Osmanit, fillimi i rrënimit të autoritetit unifikues të presidentes

Kryeziu thotë se pamfleti politik, i dalë nga zyra e Presidentes për shkarkimin e Valdete Dakes, është fillimi i rrënimit të autoritetit unifikues e mbipartiak të Presidentes dhe krijimi i një Presidente Partiake.

“Pamfleti Politik, i dale nga zyra e Presidentes per shkarkimin e Valdete Dakes, eshte fillimi i rrenimit te autoritetit unifikues e mbipartiak te Presidentes dhe krijimi i nje Presidente Partiake” shkruan Kryeziu në Facebook

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!