Mbyllet ndeshja mes Spanjës dhe Suedisë, por ‘legjendat’ thonë se spanjollët akoma janë duke e shëtitur topin në fushë

Ka përfunduar takimi ndërmjet Spanjës dhe Suedisë i luajtur në Grupin E, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Spanjollët nuk kanë arritur më shumë se një barazim 0-0, pavarësisht se e dominuan gjatë gjithë kohës ndeshjen, por mbrojtja e suedezëve ishte e çeliktë sonte. Ekipi i drejtuar nga Luis Enrique kishte posedimin e topit afro 80%, por nuk arriti dot ta…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker