Spanja 0-0 Suedia, ky lojtar shpallet më i mirë i ndeshjes

Spanja dhe Suedia kanë luajtur baras 0-0, në takimin e vlefshëm për Grupin E, në kuadër të Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Menjëherë pas përfundimit të këtij dueli janë publikuar edhe notat e futbollistëve të cilët u paraqitën në këtë sfidë. Lojtari më i mirë i ndeshjes është shpallur portieri i Suedisë, Robin Olsen, i cili ishte më meritori që suedezët barazuan dhe mori…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker