Veprimi i papritur në konferencë, Cristiano Ronaldo largon Coca-Cola nga tavolina: Ujë më mirë

Portugalia luan takimin hapës me Hungarinë në Kampionatin Evropian të martën pasdite në Grupin F Cristiano Ronaldo dhe trajneri Fernando Santos dolën në konferencë për media, për të treguar objektiva e tyre ndaj hungarezëve dhe për të folur për pjesën tjetër të ekipit. Por, derisa po zinin vendet e tyre, ylli i Portugalisë bëri një veprim që pak kush e ka pritur, mirëpo edhe që dëmtoi një imazh…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker