Derisa po zhvillohej ndeshja mes Francës dhe Gjermanisë, Juventusi ‘bombardoi’ me ketë futbollist

Mbrëmjen e së martës klubi i Juventusit ka arritur marrëveshje me Athletico Madridin për zgjatjen e huazimit të Alvaro Moratas, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Zonja e Vjetër’ ka vazhduar bashkëpunim edhe për një vit me sulmuesin e kombëtares spanjolle. Kështu të paktën raporton gazetari i mirënjohur italian, Fabrizio Romano. Ai shkruan se ‘biankonerët’ i kanë paguar 10 milionë euro klubit madrilen për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker