E kafshoi gjatë ndeshjes, Pogba fal dhe përqafon lojtarin kundërshtar

Mbrojtësi gjerman u duk se kafshoi Paul Pogba, afër fundit të pjesës së parë të ndeshjes Francë-Gjermani. “Pickimi” i dukshëm mori reagimin e menjëhershëm nga Pogba, i cili me siguri ndjeu diçka. Ndërsa futbollistët kanë një tendencë për t’i reklamuar ngjarje të tilla të dëmshme, Pogba nuk mundi të shihte se çfarë po i bënte Rudiger nga pas. Pasi ndjeu kafshimin, kërkoi reagim nga gjyqtarët e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker