Futbollisti italian pason nga gjysma e fushë, vrapon 70 metra dhe realizon gol të bukur nga pak metra

Italia dhe Zvicra po luajnë aktualisht në kuadër të raundit të dytë në Grupin A, në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, kombëtarja e Italisë ka kaluar në avantazh në minutën e 26’. Golin për italianët e ka realizuar mesfushori i Sassuolos, Manuel Locatelli, i cili fillimisht pasoi topin nga gjysma e fushës te Domenico…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker