Kapja e KQZ-së!

Shkruan: Florian DUShI Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është organ i pavarur kushtetues, përgjegjës për organizimin e zgjedhjeve dhe referendumeve në Republikën e Kosovës. Ky organ, që prej themelimit të tij e deri në ditët e sotme është sfiduar me shumë procese zgjedhore, të përgjithshme, të gjitha të jashtëzakonshme, dhe lokale. Puna e tij, në vazhdimësi […]

The post Kapja e KQZ-së! appeared first on Kosova.Info.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker