U duk sikur i kishte ‘humbur topi mbi hava’, por parashutisti që u lëshuan në ‘Allianz Arena’ kishte një mesazh special

Pak minuta para se te fillonte takimi ndërmjet Francës dhe Gjermanisë një parashutist i befasoi të gjithë, duke u futur në stadiumin ‘Allianz Arena’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ai i tmerroi shikuesit e pranishëm në stadium, pasi ishte afër të bënte aksident, por arriti ta kontrollonte veten dhe me kujdes u lëshua në fushën e lojës. Personi në fjalë ishte një aktivist i organizatës ambientaliste…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker