​Austri – Holandë, përballen liderët e Grupit C, formacionet e mundshme

Austria dhe Holanda janë liderët e Grupit C pas ndeshjeve të para dhe pikërisht këto dy ekipe do të ballafaqohen sonte nga “Johan Cruijff Arena” në Amsterdam me fillim nga ora 21:00 për të kuptuar se cila prej tyre do ta marrë primatin e vërtetë të grupit. Austria e mposhti Maqedoninë e Veriut në ndeshjen e parë me rezultat 3-1, kurse Holanda vjen pas fitores dramatike në minutat e fundit ndaj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker