Arusha nuk trembet me shoshë o Albin!

Shkruan: Florim ZEQA  “Përplasja” e (pa) pritur e Kurtit me Vuçiqin në raundin e parë të bisedimeve në Bruksel, nuk është gjë tjetër veçse lojë teatrale për konsum të brendshëm politik. Gjithçka dukej si një marrëveshje paraprake për të mos u marr vesh për asgjë! Këtë e vërteton paraqitja superiore dhe trimëruese e Albin Kurtit, por […]

The post Arusha nuk trembet me shoshë o Albin! appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker