Dëmtohen varrezat në Rahovec

Persona të panjohur kanë dëmtuar disa pllaka të varrezave në Rahovec.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe rasti është duke u hetuar, njofton policia.

LEXO EDHE:

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker