Notat e lojtarëve: Italia 3-0 Zvicra, kështu u vlerësuan Xhaka e Shaqiri

Kombëtarja e Italisë e ka mposhtur pa problem Zvicrën me rezultat 3-0, në duelin e zhvilluar në kuadër të raundit të dytë të Grupit A në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën e luajtur në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, golat për ‘Azurët’ i realizuan Manuel Locatelli (26’ dhe 52’) dhe Ciro Immobile (89’). Pas përfundimit të ndeshjes janë publikuar edhe notat e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker