Evropiani vazhdon me derbin Angli-Skoci, luajnë edhe Kroacia e Suedia

Kampionati Evropian vazhdon sot me përballje interesante në qytetet si ai i Shën Petersburgut në Rusi, Glasgou në Skoci dhe në Londër të Anglisë. Në programin e sotëm do të zhvillohen ndeshje në Grupet E dhe D, ku Suedia përballet me Sllovakinë, Kroacia luan ndaj Çekisë, dhe Anglia pret në shtëpi Skocinë, përcjell KosovaPress. Në Grupin E vazhdon sot xhiro e dytë e Euro 2020, ku ndeshja hapëse do…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker