“Jam vetëm 29 vjeç”, zbulohen fjalët e para të Eriksen, pasi zemra nisi t’i rrahë sërish

Doktori gjerman Jens Kleinefeld ishte nga të parët që i shkoi në ndihmë fantazistit danez Christian Eriksen, në momentin që pësoi arrest kardiak, teksa po luhej ndeshja Danimarkë-Finlandë. Në një intervistë të dhënë për “Fox Sports”, mjeku rrëfeu edhe bisedën e parë me mesfushorin e Interit, menjëherë pasi zemra e tij kishte filluar të rrahë sërish dhe vetë futbollisti kishte hapur sytë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker