Shënohet goli i dytë në takimin, Holandë – Austri

Holanda dhe Austria po luajnë aktualisht në kuadër të raundit të dytë në Grupin C, në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Johan Cruijff Arena’ në Amsterdam, kombëtarja e Holandës e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 67’. Golin e dytë për holandezët e ka realizuar Denzel Dumfries./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker