Stadiumi i Kukësit gati në shtator

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet nga punimet që po zhvillohen në stadiumin e Kukësit. Ai tha se projekti po vijon me ritme të shpejta, derisa ka njoftuar se në muajin shtator stadiumi pritet që të jetë gati dhe do të jetë me kushte dinjitoze për ekipin e këtij qyteti. “MIRËMËNGJES dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker