Griezmann hesht Budapestin, Franca kthehet në lojë

Hungaria dhe Franca po luajnë momentalisht në kuadër të ruandit të dytë të Grupit F, në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin “Puskas Arena” në Budapest, kombëtarja e Francës ka arritur ta barazoj rezultatin 1-1 në minutën e 66’. Golin për francezët e ka realizuar sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker