Portugalia edhe pse dha më shumë gola e humbi ndeshjen

Ka përfunduar ndeshja e futbollit ndërmjet Portugalisë dhe Gjermanisë, me rezultat 2:4 për Gjermaninë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. E veçanta e këtij takimi ishte se edhe pse Portugalia ka shënuar më së shumti gola, Gjermania e fitoi ndeshjen. Portugalia përveç dy golash në portën e Gjermanisë ka shënuar edhe dy autogola në portën e saj. Ishte Ronaldo, i cili e kaloi Portugalinë në epërsi në minutën e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker