Skocia i reziston Anglisë në derbin ishullor

Skocia ka arritur të marrë një pikë të madhe në ndeshjen e grupit D ndaj Anglisë në Kampionatin Evropian. Ndeshja e zhvilluar në “Wembley” të Londrës u mbyll me rezultatin me të cilin edhe filloi, 0:0, shkruan Gazeta Express. “Tre Luanët” u munduan mjaft shumë për të shënuar golin e fitores, por nuk e arritën. Ndeshja ishte me shumë pak raste të krijuara dhe e mërzitshme për shikuesit.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker