Hungaria kalon në epërsi ndaj Francës me një gol fantastik

Hungaria ka kaluar në epërsi ndaj Francës me një gol fantastik të shënuar nga Attila Fiola në minutën e 47 të ndeshjes, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjatë gjithë ndeshjes nga të dyja skuadrat ka pasur raste të shumta dhe lojë spektakolare. Pjesa e parë është mbyllur me epërsinë e Hungarisë, me rezultat 1:0./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker