Përfundojnë ndeshjet e Grupit A, këto kombëtare kalojnë në fazën e eliminimit direkt

Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A, të zhvilluara në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Italia e ka mposhtur Uellsin me rezultat minimal 1-0, dhe e ka mbyllur grupin në vendin e parë me 9 pikë, kurse Zvicra ka fituar ndaj Turqisë me shifrat 3-1 dhe kalimin në fazën e eliminimit direkt nuk e ka ende të sigurt. Në takimin e zhvilluar në ‘Stadio Olimpico’ në Romë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker