Xherdan Shaqiri nuk është normal, i realizon përsëri gol bombastik turqve  

Zvicra dhe Turqia po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin A, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Baku Olympic Stadium’, kombëtarja e Zvicrës e ka realizuar edhe golin e tretë. Për rezultatin 3-1 ka shënuar përsëri Xherdan Shaqiri, i cili realizoi golin e dytë personal në këtë ndeshje./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker