E papritur: Kerset ‘shuplaka’ në bankën rezervë të Italisë

Kombëtarja e Italisë e ka arritur edhe fitoren e tretë radhazi në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2002’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Azurët’ mbrëmjen e së dielës e kanë mposhtur Uellsin me rezultat minimal 1-0, në duelin e vlefshëm për Grupin A. Pas kësaj fitoreje, italianët e kanë mbyllur grupin në vendin e parë me 9 pikë dhe janë kualifikuar në fazën e eliminimit direkt. Por…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker