Këto katër ndeshje zhvillohen sot në kuadër të Euro 2020

Euro 2020 vijon sot me një agjendë më të ngjeshur pasi do të zhvillohen katër ndeshje interesante të raundit të tretë dhe të fundit në grupet B dhe C. Nga ora 18:00, në Grupin C do të ballafaqohen Maqedonia Veriore me Holandën dhe Ukraina me Austrinë, përcjellë KosovaPress. Holanda ka siguruar kualifikimin në fazën e ardhshme, ndërsa Maqedonia Veriore nuk ka gjasa pas renditet e fundit në grup pa…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker