Skandal te Kombëtarja e Kilit, gjashtë lojtarë kanë bërë festë me gratë e tyre në hotel

Në orët e mesditës filloi të qarkullonte një thashethem që të paktën gjashtë lojtarë nga ekipi kombëtar kilian që është në Brazil, duke luajtur në Kupën e Amerikës ftuan gratë në dhomat e “Gran Hotel Odara”. Pasi u konfirmua akti i disiplinës, shtypi kilian pretendon se do të bëhet zyrtare dhe që trajneri Martín Lasarte, po mendon të japë dorëheqjen dhe të ndëshkojë ata që janë përfshirë duke i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker