​Çekia dhe Anglia synojnë kreun e tabelës, formacionet e mundshme

Republika Çeke do të zhvillojë sot ndeshje në kuadër të xhiros së tretë të Grupit D kundër Anglisë, në stadiumin “Wembley” të Londrës. Të dy kombëtaret gjenden në kuotat e njëjta të pikëve, dhe do të garojnë për vendin e parë në tabelë, respektivisht Çekia zë vendin e parë në tabelë me katër pikë, aq sa ka Anglia në pozitën e dytë, përcjell KosovaPress. Çekia rikthehet nga barazimi 1:

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker