LAJMI I FUNDIT: Akil Gjakova kualifikohet për Lojërat Olimpike

Xhudisti kosovar, Akil Gjakova, ka arritur të kualifikohet në Lojërat Olimpike, Tokyo 2020, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjakova ka arritur ti mbledh pikët e nevojshme dhe është kualifikuar direkt në këtë kompeticion madhor. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook. “Zyrtarisht i kualifikuar për Lojërat Olimpike”, ka shkruar Gjakova.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker