Më në fund zhbllokohet rezultati në takimin ndërmjet Finlandës dhe Belgjikës

Finlanda dhe Belgjika po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin B, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Gazprom Arena’, kombëtarja e Belgjikës ka kaluar në avantazh në minutën e 74. Belgët kanë kaluar në epërsi falë një autogoli të shënuar nga Lukas Hradecky./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker