Prishtina debuton në Ligën e Kampionëve me këtë formacion

Skuadra e Prishtinës do të luaj sonte për herë të parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kryeqytetasit do të takohet me kampionët e San Marinos, Folgore, në gjysmëfinalen e raundit preliminar të garës më prestigjioze për klube në Evropë. Ballafaqimi mes Prishtinës dhe Folgores do të zhvillohet nga ora 20:00 në stadiumin ‘Elbasan Arena’. Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker