Smajl Latifi fillon të ashtuquajturën “fushatë në heshtje”, sot takoi OJQ-të e komunës së Rahovecit

Ditëve të fundit, kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka filluar në heshtje fushatën parazgjedhore.

Rezultati në zgjedhjet qendrore të 14 Shkurtit, ku Vetëvendosje doli e para në komunën e Rahovecit, ka shtyer Latifin dhe stafin e tij që të fillojë qysh tani përgatitjet për zgjedhjet e 17 Tetorit, kur dihet se pritet të ketë një garë të ashpër për të parin e kryeqytetit të bujqësisë, përcjell Rahoveci.info.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Latifi sot takoi OJQ-të e komunës së Rahovecit, me ç’rast zhvilloi një debat publik.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker