Vlerësimet dramatike e fituesit T PR çmimit Nobel Luc Montagnier

Shkruan: Karderinis ISIDOROS Për një vit e gjysmë, njerëzimi është zhytur në errësirën e thellë të koronavirusit. Një virus që po del tani në dritë që u prodhua në laboratorin e Wuhan kishte rezultuar në miliona vdekje dhe shkatërruar jetën e miliarda njerëzve në të gjithë botën. Por një virus i trilluar, domethënë një armë […]

The post Vlerësimet dramatike e fituesit T PR çmimit Nobel Luc Montagnier appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker